Ana Sayfa Spor 14 Nisan 2023 45 Görüntüleme

Silivrili Yüzme Akademisi Öğrencileri Muvaffakiyete Doymuyor

Okullar Ortası Paletli Yüzme Minikler İstanbul Vilayet Birinciliği Müsabakalarına katılan Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak turnuvaya adeta damga vurdu.

Silivri Belediye Lideri Volkan Yılmaz’ın ağır uğraşlarıyla kurulan Yüzme Akademisinin öğrencileri, katıldığı yarış ve turnuvalarda fırtına üzere esmeye devam ediyor. Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri, Türkiye Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği Okullar Ortası Paletli Yüzme Minikler İstanbul Vilayet Birinciliği Müsabakalarına adeta damga vurdu. Üsküdar’da bulunan Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen ve 192 atletin katıldığı turnuvaya, Silivri Belediyesi Yüzme Akademisinden 25 atlet katıldı. 50, 100 ve 200 metre aralarda düzenlenen karşılaşmalarda Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak unutulmaz bir muvaffakiyet elde etti.

SIRALAMAYA GİREN YÜZME AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ:

Okullar Ortası Paletli Yüzme Minikler İstanbul Vilayet Birinciliği Yarışlarında sıralamaya giren sportmenler ve sıralamaları şu halde:

Kızlar 200 Metre Çift Palet Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

·        Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

·        Ada Beren Ağal 6’ncı

·        Derin Demiray 7’nci

200 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 2’nci

·        Ege Arık 4’üncü

·        Tuna Onat Gaval 7’nci

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

·        Duru Ebicinoğlu 1’inci

·        Zeyno Orçin 2’nci

·        Ada Lina Eken 3’üncü

·        Nazlı Hilal Göçer 4’üncü

·        Aysima Kurucu 5’inci

·        Asya Nil Pamuk 6’ncı

·        Defne Güllüel 7’nci

·        Belinay Eker 8’inci

·        Berra Adedim Avcı 9’uncu

·        Sedef Bilge Şirin 10.’uncu

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 3’üncü

·        Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

·        Ada Beren Ağal 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

·        Sadık Cengiz Mert 2’nci

·        Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

·        Meriç Arslantaş 5’inci

·        Arda Felek 6’ncı

·        Ömer Enes Başyiğit 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 3’üncü

·        Tuna Onat Gaval 5’inci

·        Ege Arık 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

·        Ada Lina Eken 1’inci

·        Aysima Kurucu 2’nci

·        Nazlı Hilal Göçer 3’üncü

·        Duru Ebicinoğlu 4’üncü

·        Zeyno Orçin 5’inci

·        Defne Güllüel 6’ncı

·        Berra Adedim Avcı 7’nci

·        Sedef Bilge Şirin 8’inci

·        Fadime Yeliz Mert 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

·        Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

·        Nil Münevver Yalçınkaya 3’üncü

·        Ada Beren Ağal 5’inci

·        Derin Demiray 9’uncu

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

·        Meriç Arslantaş 2’nci

·        Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

·        Arda Felek 5’inci

·        Sadık Cengiz Mert 6’ncı

·        Ömer Enes Başyiğit 8’inci

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

·        Uras Akyüz 2’nci

·        Tuna Onat Gaval 3’üncü

Ege Arık 6’ncı 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

youtube izlenme satın al
gaziantep escort bayan gaziantep escort turkhacks.com hack forumu hacker sitesi muğla escort escort fethiye escort bodrum escort marmaris izmir escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler istanbul escort mersin escort eryaman escort
Manavgat Escort https://www.turkcasino.net/ tokat escort cheapest viagra cheapest viagra